Futbol İddia Tahmin ve Yorum Programı

İndirme Sayısı : 3234
Sürüm :
Boyut : 8.18 Mb
Platform : Windows (Tüm Versiyonlar)
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : O.Levent Suren
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 1 Mart 2009 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı düşük Puan: 5 / 5 Oy: 3234
Etiketler etiket futbol iddia iddia tahmin

Program Tanıtımı

Futbol İddia Tahmin ve Yorum Programı futbol liglerindeki dilediğiniz mailar hakkında bilimsel iddia tahminleri yapan bir iddia tahmin programıdır.

Futbol İddia Tahmin ve Yorum Programı, iddia sevenler için bilimsel tahminler ve analizler yapan oldukça gelişmiş bir iddia tahmin programıdır.

İstediğiniz maçın sonucunu, takımların puan durumu gibi pekçok noktayı gözönüne alarak uygun maç tahmini yapar ve kupon hazırlar.

Üreticiden

İDDİA TAHMİN PROGRAMI

Futbol iddia tahmin programı Delphi 7 ile hazırlanmıştır. Program Windows 95 , 98 ve XP işletim sistemleri altında çalışır. Vista için Programı kurduktan sonra masaüstünüze yerleşen kısayol simgesi üstüne sağ tuşladığınızda açılan menüden < Yönetici Olarak Çalıştır > seçeneğini seçerek programı çalıştırabilirsiniz. Diğer işletim sistemlerinde çalışmaz. Programı indirdiğinizde WinZip programı ile açıtığınızda FutbolKur Klasörü içinde  Setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulum yapabilirsiniz. Bilgisayar sisteminizde tarih formatınız gg.aa.yyyy ( gün.ay.yıl ) şeklinde değilse Denetim Masası/Bölgesel Ayarlar böülümden tarih ayarlarınızı bu şekilde ayarlamayı unutmayınız.

Futbol iddia tahmin programı ; 24 Lige ait 2008 yılı sezon sonuçlarını , bu liglere ait takım puanlarını ihtiva eden , ilgilendiğiniz maçı seçtiğinizde o maçın sonuç , skor , alt ve üst tahminini yapan ve yorumlayan , tahminlere göre kupon hazırlayan bir programdır.

Önce Sağlık Sonra Herkese Bol Şans ve Kazançlar Diliyorum.

8840 kez görüntülendi

  • Yorumlar

Bu program hakkında henüz yorum yapılmamış

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
14+4 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -