Türk TV

İndirme Sayısı : 3691
Sürüm : 3.0
Boyut : 1.24 Mb
Platform : Windows (Tüm Versiyonlar)
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : Turk TV
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 4 Mart 2009 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı düşük Puan: 5 / 5 Oy: 3691
Etiketler etiket türk tv online tv online radyo tv izle canlı tv izle dinle radyo dinle

Program Tanıtımı

Türk TV, herhangi bir TV kartına ya da radyo kartına ihtiyaç duymadan 100 den fazla televizyon kanalını ve Türk televizyonlarını online olarak izleyebileceğiniz bir tv/radyo programıdır.

Türk TV, bilgisayarınızda herhangi bir TV / Radyo kartına ihtiyaç duymadan, internet üzerinden 100 lerce yabancı televizyon kanalını izleyebileceğiniz, radyo yayınlarını takip edebileceğiniz, üstelik bütün Türk kanallarını da anında görüntüleyebileceğiniz oldukça gelişmiş bir Online TV / Radyo programıdır.

ATV, STV, TGRT, NTV, Sky Türk, NTV/MSNBC, Kanal7, TRT INT, TRT 1, TRT 2, TRT 3, TRT 4 gibi birçok kaliteli yerli kanalın yanı sıra yüzlerce yabancı spor, belgesel, müzik kanallarını bu ücretsiz araçla izleyebilirsiniz.

Program daki bazı kanalların netliğindeki problemler, programla ya da bilgisayarınızın özellikleri ile doğrudan ilgili değildir. Kanallardaki netlik sorunu sözkonusu kanalın kendi yayını ile ilgilidir veya bağlantınızla ilgili olabilir.

NOT: Açılmayan bazı yabancı kanallarda AOL eklentisi gerekmektedir. Eklentiyi yükledikten sonra yayını izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

8112 kez görüntülendi

  • Yorumlar

Bu program hakkında henüz yorum yapılmamış

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
7+9 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -