Mortal Kombat 1

İndirme Sayısı : 15219
Sürüm :
Boyut : 1.5 MB
Platform : Windows (Tüm Versiyonlar)
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : GameFabrique
Dil : İngilizce
Eklenme Tarihi : 14 Mart 2009 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi Puan: 5 / 5 Oy: 15219
Etiketler etiket mortal kombat oyun dövüş oyunu fatality

Program Tanıtımı

Mortal Kombat 1, en eski bilgisayar oyunlarındandır.Oyun grafikleri ve oynanabirliği açısından o zamanın şartlarında oldukça büyük ilgi görmüş bir dövüş oyunudur.

Mortal Kombat 1, 20 li yaşlardaki herkesin muhakkak küçüklüğünde oynadığı, 1990 ların yılların efsane dövüş oyunudur.

O zamanın internet cafeleri sayılabilecek atari salonlarında, küçük büyük pek çok kişinin saatlerce oynadığı, bütün parasını oyun jetonlarına yatırdığı Mortal Kombat 1 efsanesi geri döndü.Artık bilgisayarınıza indirebilir, Mortal Kombat 1 zevkini ve heyecanını bilgisayarında yaşayabilirsiniz.

Mortal Kombat 1'ın belki de en heyecanlı ve zevkli bölümlerinden biri de, "Fatality" idi.Ben hala, Mortal Kombat daki pekçok karakterin, Fatality kombinasyonlarını hatırlıyorum =).Oyunu bilmeyenler için Fatality nin ne olduğunu anlatmak gerekirse, karşınızdaki rakibinizi yendikten sonra, oynadığınız her karaktere özgü Fatality hareketini yapıp, vahşi bir şekilde karşınızdaki karakteri öldürebiliyorsunuz.

Mortal Kombat 1 fanatikleri, tekrar eski günlerer dönüp, efsane oyununuzu şimdi kendi bilgisayarınızda oynayın.Sub-Zero, Scorpion, Johnny Cage, Kano, Raiden, Sonya, Shang Tsung ile oyununu doruklarına tekrar varın.

23294 kez görüntülendi

  • Yorumlar

Bu program hakkında henüz yorum yapılmamış

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
5+6 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -