Warcraft III: The Frozen Throne Patch

İndirme Sayısı : 5324
Sürüm : 1.26a
Boyut : 56 Mb
Platform : Windows (Tüm Versiyonlar)
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : Blizzard
Dil : İngilizce
Eklenme Tarihi : 18 Ekim 2011 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi Puan: 5 / 5 Oy: 5324
Etiketler etiket warcraft warcraft 3 warcraft patch the-frozen-throne-patch warcraft yama

Program Tanıtımı

Blizzard ın popüler oyunu Warcraft 3: The Frozen Throne Patch için çıkarılan patch in son sürümüdür.Bu sürüm ile oyununuzu güncelleyebilirsiniz.

Warcraft III: The Frozen Throne Patch adlı bu dosya ile Blizzard firmasının popüler oyunu Warcraft III: The Frozen Throne oyununuzu 1.22a dan 1.23a ya güncelleyebilirsiniz.

Önemli Not : Bu yama ile, Warcraft III: The Frozen Throne oyununuzu yalnızca 1.22a dan 1.23a ya geçirebilirsiniz.Eğer daha önce bir sürümden 1.23a ya geçiş yapmak istiyorsanız bu yamayı kullanmayınız.Eğer, Warcraft 3: The Frozen Throne oyununa hiç patch yapmadıysanız veya 1.22a dan daha eski bir sürümdeyseniz ve 1.23a ya geçiş yapmak istiyorsanız, buraya tıklayarak, tüm yamaların bileşimi ile oyununuzu güncelleyiniz.

14048 kez görüntülendi

  • Yorumlar
  • Toplam 1 tane yorum yapılmış.
  1. cok teskkur ederim... emeginize saglık...

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
9+6 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -