Adobe PhotoShop CS4

İndirme Sayısı : 66128
Sürüm : 11.0.1
Boyut : 814 Mb
Platform : Windows XP/Vista
Lisans : Shareware
Kısıtlama : 30 Gün
Üretici Firma : Adobe
Dil : İngilizce
Eklenme Tarihi : 28 Mart 2009 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi Puan: 5 / 5 Oy: 66128
Etiketler etiket adobe photoshop cs4 adobe-photoshop resim düzenle adobe photoshop cs4 grafik

Program Tanıtımı

Adobe PhotoShop CS4 tüm dünyada milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan varolan en güçlü ve gelişmiş grafik, resim düzenleme, fotoğraf programıdır.

Adobe Photoshop CS4, dünyada milyonlarca kişi ve kuruluş tarafından profesyonelce kullanılan, varolan en güçlü ve en gelişmiş fotoğraf düzenleme, grafik oluşturma yazılımıdır.

Dijital fotoğraflar üzerinde yapmak istediğiniz her türlü işlemi Adobe Photoshop CS4 ile yapabilir, fotoğraflarınıza profesyonel rötuş, fotomontaj işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Adobe Photoshop CS4 ile dijital fotoğraflar üzerinde ya da grafik işlemleri sadece hayalgücünüzle sınırlıdır.Bugün dünyada milyonlarca kişi, ufak grafik işlemlerinden, profesyonel resim işleme uygulamalarına kadar Adobe Photoshop CS4 kullanmaktadır.Fotoğraf endüstrisi üzerinde o kadar tutulan bir programdır ki, artık photoshop sözcüğü dilimize bile bir kelime olarak girmiş, her türlü fotomontaj rötuş işlemleri bu isimle çağrılmaktadır.

Grafik ve dijital fotoğraflar üzerinde çok profesyonel işlemler, komple web sayfa tasarımı yapmak gibi her türlü resim işleme işleminde kullanılan Adobe Photoshop CS4, grafik tasarımı ve kişisel fotoğraflarını düzenlemek isteyen her ziyaretçimize tavsiyemizdir, mutlaka Adobe Photoshop CS4 indirin ve deneyin.

73906 kez görüntülendi

  • Yorumlar

Bu program hakkında henüz yorum yapılmamış

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
5+3 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -