Soyağacı Oluşturma Programı - Agelong Tree

İndirme Sayısı : 2037
Sürüm : 3.1.1
Boyut : 3.9 Mb
Platform : Windows (Tümü)
Lisans : Demo
Kısıtlama : 40 Kişi Ekleyebiliyorsunuz
Üretici Firma : Genery Software
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 21 Eylül 2008 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi Puan: 5 / 5 Oy: 2037
Etiketler etiket agelong tree soy ağacı soy ağacı aile

Program Tanıtımı

Agelong Tree ile ailenizin soy ağacını kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.Kökleriniz ile ilgili pratik düzenlemeyi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ailenizin soy ağacını görsel bir program ile oluşturmak ister misiniz?

Aile köklerinizi, dedenizi, ninenizi, atalarınızı grafiksel bir ilişkide hoş bir şekilde görüntülemek ve bunu tüm aile bireylerine göstermeyi ister misiniz?Cevabınız Evet! ise, Agelong Tree adlı bu mükemmel soy ağacı programı ile, aile bireylerinizi, atalarınızın görsel soy ağacını pratik ve çok hoş bir şekilde oluşturabilir ve diğer aile bireyleri ile paylaşabilirsiniz.

Sistematik bir biçimde, hayatta yada vefat etmiş olan aile bireylerinizi, eş ve çocuk ilişkileri ile mükemmel bir şekilde grafiksel arayüz ile oluşturabilirsiniz.

Agelong Tree, aile bireylerinizin sistematik ilişkilerini gösteren çok başarılı bir soy ağacı programıdır.Ailenizdeki bireylerin, detaylı bilgilerini program ile görsel bir şekilde oluşturabilirsiniz.Agelong Tree, her insan için çok başarılı bir şekilde soy ağacı oluşturabilir.Aile bireyleri ile, karmaşık biografiler oluşturabilir, akrabalarınız hakkında betimleyici yazılar yazabilir, resimlerini ekleyebilir, kişiler için özel müzikler konumlandırabilir hatta elinizdeki video görüntülerini bile kolayca ilişkilendirebilirsiniz.

Aile ağacı, temelde, akrabalarınızın birbirleri ile ilişkilerini şematik bir şekilde gösteren bir tekniktir.Çok karmaşık soy ağaçlarını bile, aile bireyleri içindeki herhangi bir kişiye göre kolayca yapabileceğiniz bu çok başarılı program ile, soy ağacındaki tüm bireylerin, programı kullanan kişiye olan yakınlığı otomatik bir şekilde oluşturulabilmektedir.Agelong Tree ile yapmış olduğunuz soy ağacı şemasını, renkli veya normal çıktı ile alabilir ve akrabalarınıza dağıtabilirsiniz.

Agelong Tree programının diğer soy ağacı programlarından en önemli farkı, kişilerin başlarına gelen olayları çok başarılı bir şekilde oluşturabiliyo olmanız.Aile bireylerinin, evlenme, vefat, taşınma, doğum olaylarını pratik bir şekilde oluşturabiliyor ve diğer aile bireyleri ile ilişkilendirebiliyorsunuz.Örneğin, aile bireylerinin birisi evlendiği taktir de, akrabanızın düğününnde bulunduğunuzu ya da bulunamadığınızı hoş grafiksel animasyonlar ile belirtebiliyorsunuz.

Agelong Tree - Soy Ağacı

15004 kez görüntülendi

  • Yorumlar
  • Toplam 3 tane yorum yapılmış.
  1. HENÜZ İNDİRMEDİM İNDİRDİKTEN SONRA FİKRİMİ YAZACAĞIM SELAMLAR

  1. Program bilgilerinin bulunduğu üst panelde, üretici firmanın adı ve internet adresi veriliyor. Bu adrese tıklayarak üretici firmanın sitesinden gerekli satın alma bilgilerini alabilirsiniz.

  1. Programı nededen satın alabileceğim hakkında hiç bir bilgi bulamadım. Nereden satın alabileceğimi bildirirseniz sevinirim

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
15+7 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -