DriverMax - Driverlarınızı Tek Tıklama ile Kurun

İndirme Sayısı : 1183
Sürüm : 5.1
Boyut : 3.07 MB
Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : Innovative Solutions
Dil : İngilizce
Eklenme Tarihi : 29 Temmuz 2009 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı düşük Puan: 5 / 5 Oy: 1183
Etiketler etiket drivermax driver yedekle sürücü backup

Program Tanıtımı

DriverMax, bilgisayarınızda kurulu tüm driverları (sürücü) hızlı bir şekilde yedekleyerek, daha sonra tek bir tıklama ile kurmanızı sağlar.

DriverMax, bilgisayarınızda yüklü tüm sürücüleri (driver) basit ve hızlı bir şekilde yedekleyebileceğiniz, daha sonra (örneğin format sonrası) tek bir tıklama ile, gerekli tüm sürücüleri kurabileceğiniz oldukça başarılı bir sürücü yedekleme programıdır.

Bilgisayarınıza yeni bir Windows kurduktan sonra, CD lerden tek tek tüm driverları kurmaktan bıktıysanız, DriverMax ile sisteminizdeki tüm sürücüleri basit bir şekilde yedekleyin.Daha sonra yeni bir Windows kurduktan sonra yada hata ile sildiğiniz bir driver olduğunda, DriverMax ile yedeğini aldığınız tüm sürücüleri tek bir tıklama ile sisteminize kurabilirsiniz.

Program ile ayrıca, sisteminizdeki tüm sürücüleri (yada tek bir tanesini) sıkıştırılmış bir dosya olarak ihraç edebilirsiniz.Yeni Windows kurulumundan sonra, bu tek dosya ile sisteminiz gerekli tüm sürücülere kavuşur.

DriverMax

Bazı bilgisayar programları yada sisteminize bulaşan virüsler, bilgisayarınızda yüklü driverlara zarar verebilir yada bunları silebilir.Böyle bir durum başınıza geldi ise, sorunu ortadan kaldırmanın ne denli zor olduğunu görmüşsünüzdür.İşte bu gibi kritik durumlarda da, daha önceden DriverMax ile yedeğini aldığınız sürücü dosyasını tek bir tıklama ile tekrar kurabilir ve bilgisayarınızın rutin çalışmasına devam edebilirsiniz.

DriverMax ayrıca, sisteminizde kurulu olan tüm sürücülerin sürüm ve sürücü bilgilerini de detaylı bir rapor halinde size sunabilmektedir.

DriverMax

NOT

DriverMax sadece Windows Vista/XP ve Windows 2003 (tüm servis paketler ile uyumlu) ile çalışabilmektedir.

3314 kez görüntülendi

  • Yorumlar
  • Toplam 2 tane yorum yapılmış.
  1. iyi güzel

  1. saat güzel

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
13+8 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -