Google Chrome Web Tarayıcısı

İndirme Sayısı : 22208
Sürüm : 13.0.782.112
Boyut : 22.8 Mb
Platform : Windows (Tüm Versiyonlar)
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : Google
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 28 Ağustos 2011 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi Puan: 5 / 5 Oy: 22208
Etiketler etiket google googlechrome browser tarayici

Program Tanıtımı

Google Chrome arama motorları ile tam entegre gelişmiş bir Web tarayıcısıdır. (browser) Üstelik ücretsiz ve Türkçe.

Yazılım devi Google, web tarayıcıları sektörüne de elini attı ve ortaya Google Chrome adında gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken ve arama motorları ile tam uyumlu güçlü bir Web Tarayıcısı ( browser ) çıkarttı.

Google, yeni tarayıcısını sade ve kullanımı kolay bir tasarım ile piyasaya sürmüş.Hızlı ve bilgisayar performansına olumsuz etki etmeyen Google Chrome, özellikle arama motorları ile entegrasyonu çok güzel ayarlanmış.Birçok Google teknolojisini ve servislerini otomatik olarak destekleyen bu tarayıcıyı seveceğinizi umuyoruz.

Google Chrome, Firefox ve MSIE gibi sekmeli gezinme imkanı sunuyor.Yalnız Google, bu yeni tarayıcısı ile diğer tarayıcılarda sıklıkla meydana gelen bir açığı ortadan kaldırmış.Bildiğiniz gibi diğer tarayıcılar ile birden fazla sekme açtığımızda herhangi bir sekmedeki web sayfası göçtüğünde tarayıcı komple kapanıyor idi.İşte Google bu açığı bilerek, Google Chrome'da tüm sekmelerin birbirinden tamamen bağımsız çalışmasını sağlamış.Bu şekilde açtığımız sekmelerden herhangi biri göçtüğü an, sadece o sekme kapanıyor.Böylece internet üzerinde çok daha keyifli bir arama sağlanmış oluyor.

Google Chrome ile gelen bir diğer yenilik ise, gezdiğimiz web sayfalarının tarayıcı geçmişinde gözükmemesini sağlayabiliyoruz.İstediğimiz sayfalarda gizli mod ayarını etkinleştirerek o sayfanın tarayıcı geçmişinde listelenmesini engelleyebiliyoruz.

Google Chrome ile internetten dosya indirme işlevi de geliştirilmiş ve ekstra bir indirme yöneticisine gerek duyulmuyor.İndirdiğiniz dosyalar, web sayfasının o anki penceresinde otomatik olarak indiriliyor ve indirme barı ile kolayca takip edebiliyorsunuz.

Kullandığınız diğer tarayıcılarda ayarlamış olduğunuz tüm ayarları Google Chrome ile kullanabilirsiniz.Yerimleri (bookmark), şifreler otomatik olarak Google Chrome'a aktarılabilir.

Yeni sekme teknolojisi ile, Google Chrome'da çtığınız her yeni sekmede en çok ziyaret edilen siteleri, en çok kullanılan arama motorlarını ve en son yer imi eklenmiş sayfaları ve kapatılan sekmelerin görsel bir örneğini görebilirsiniz.

Google Chrome ile tek bir arama kutucuğu ile tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.Web araması, Web geçmişi, Adres çubuğu, Yazdıkça sunulan öneriler gibi pekçok özelliği tek bir arama kutusu ile elde edebilirsiniz.Müthiş!

Yerimleri konusunda da oldukça başarılı Google Chrome.Firefox kullanıcılarına tanıdık gelecek bir yöntem ile istediğiniz web sayfalarını kolayca yerimlerine alabilirsiniz.Yerimlerine almak istediğiniz sayfada, adres çubuğundaki yıldıza tıklayarak hızlı ve kolay bir şekilde o sayfayı yerimlerinize (bookmark) alabilirsiniz.

24707 kez görüntülendi

  • Yorumlar

Bu program hakkında henüz yorum yapılmamış

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
10+8 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -