Microsoft Windows Defender

İndirme Sayısı : 4844
Sürüm : 1593
Boyut : 4.91 Mb
Platform : Windows XP
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : Microsoft Corporation
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 20 Eylül 2008 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı düşük Puan: 5 / 5 Oy: 4844
Etiketler etiket microsoft windows defender spyware adware malware temizle

Program Tanıtımı

Microsoft Windows Defender Microsoft şirketi tarafından Windows işletim sistemleri için hazırladığı bir antispyware programıdır.

Dünyanın en popüler işletim sistemi Windows'un yazılım devi yapımcısı Microsoft tarafından, Windows işletim sistemlerinin spyware yazılımlarından korunması için hazırladığı ücretsiz Anti Spyware programıdır.

Bilgisayarınıza herhangi bir spyware programı bulaştı ise, Windows Defender ile kolay ve hızlı bir şekilde anında temizleyebilirsiniz.Üstelik Windows Defender ile, sisteminize gerçek zamanlı bir koruma da sağlayabilirsiniz.Bu sayede, internet üzerinden yada diğer yollardan gelebilecek herhangi bir saldırı karşısında sisteminiz her daim korunmuş olur.

Haziran 2005'te genel destek kapsamı dışında kaldığından Windows Defender artık Windows 2000'i desteklememektedir.Windows XP ve Windows 2003 işletim sistemleri ile uyumludur.

Windows Defender

Microsoft Tarafından Yapılan Tanıtım

Genel Bakış

Bu en son Windows Defender sürümüdür. Windows Defender size kullanılabilir bir güncelleştirme olduğunu bildirdiyse, eski bir sürümünü çalıştırıyorsunuz demektir. Bu sürüme yükseltmenizi öneririz.

Bu sürüm, Microsoft’un kötü amaçlı yazılımlar konusunda gelişen bakış açısının yanı sıra müşterilerden süregelen geribildirimleri yansıtan gelişmiş özellikleri de içerir.

Windows Defender'ın belirgin özellikleri:

  • Yeniden tasarlanmış ve basitleştirilmiş bir kullanıcı arabirimi – Müşterilerimizden gelen geribildirimler göz önüne alınarak, Windows Defender Kullanıcı Arabirimi yeniden tasarlanarak tehdidin önem derecesine göre uyarı düzeylerini ayarlayan bir uyarı sistemi kullanılmış ve böylece sistemin daha az karmaşık olması ama kullanıcıların önemli uyarıları gözden kaçırmaması sağlanarak genel görevlerin daha kolay gerçekleştirilmesi sağlanmıştır.

  • Geliştirilmiş algılama ve temizleme – Yeni bir altyapının kullanıldığı Windows Defender, casus yazılımların ve diğer istenmeyen yazılımların neden olduğu daha fazla tehdidi algılayabilir ve temizleyebilir. İşletim sistemindeki önemli öğelerdeki değişiklikleri daha iyi izleyebilmek için Gerçek Zamanlı Koruma özelliği de geliştirilmiştir.

  • Tüm kullanıcılar için koruma Windows Defender, yönetici ayrıcalıkları olup olmadığına bakılmaksızın bir bilgisayarın tüm kullanıcıları tarafından çalıştırılabilir. Böylece, bilgisayarın tüm kullanıcılarının Windows Defender tarafından korunması sağlanır.

  • 64-bit platformlar ve erişilebilirlik desteği - Windows Defender erişilebilirliği ve 64-bit platformları destekler. 64-bit platformlar için lütfen WindowsDefenderX64.msi dosyasını kullanın.

  • Delta tanım güncelleştirmeleri - Windows Defender şimdi mümkün olduğunda daha küçük delta tanım güncelleştirmeleri karşıdan yüklemekte, bu da tanım güncelleştirmelerini karşıdan yükleyip kurmak için gereken süreyi azaltmaktadır. Müşteriler tanımlarını güncelleştirirken karşıdan yükleme sürelerinin daha kısa olduğunu görebilirler.

  • Ücretsiz Sınırlı Destek -Müşterilerimizin güvenliğine verdiğimiz önem kapsamında, Windows XP'de ve Windows Server 2003'te çalışan Windows Defender ile ilgili iki destek olayını ücretsiz olarak sunuyoruz. Geçerli destek senaryolarına örnek olarak yükleme, yapılandırma, tanım güncelleştirme, algılama ve kaldırma hataları gösterilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen Windows Defender destek ilkesine bakın.

  • WGA zorlama - Orijinal olmayan Windows kullanımının önemli riskleri vardır. Yalnızca orijinal Windows müşterileri ürün yüklemeleri, Windows güncelleştirmeleri ve özel fırsatlardan yararlanabilir. Windows Defender yüklenmeden önce Windows kopyanızın orijinal olduğunu doğrular. Dahası, Windows Defender orijinal olmayan makinelerle yalnızca Önemli tehlikeleri temizler. Düşük, Orta ve Yüksek tehlikeler algılar ancak Windows kopyanız orijinal değilse temizlenmez. Daha fazla bilgi için lütfenWindows Orijinal Ürün Avantajı sitesini ziyaret edin.

10898 kez görüntülendi

  • Yorumlar
  • Toplam 1 tane yorum yapılmış.
  1. saol iyimiş.

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
4+7 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -