Hoş Geldiniz. | Giriş Yapılmadı.

Orbit Downloader

İndirme Sayısı : 3561
Sürüm : 4.1.0.2
Boyut : 4,18 MB
Platform : Windows XP/7/Vista
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : OrbitDownloader
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 16 Ekim 2011 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi Puan: 5 / 5 Oy: 3561
Etiketler etiket orbit downloader orbitdownloader dosyaindir indirme downloadyoneticisi dosyaindir

Program Tanıtımı

Orbit Downloader tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bir indirme yöneticisidir.Dosya indirme işlemlerinizi kolay ve etkin bir şekilde yapmanızı sağlar

Orbit Downloader, dünyada popüleritesi baya yüksek olan bir download yöneticisidir.Orbit yeni nesil web standartı olan Web 2.0 indirme üzerine tasarlanmıştır.Bu şu demektir, Myspace, YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare gibi Web 2.0 hizmeti sunan birçok websitesinden video/müzik/dosya indirebilirsiniz.Orbit Downloader'ın yüksek hız ve kullanım kolaylığı ise gerçekten etileyicidir!

Orbit Downloader tamamen Türkçedir ve ücretsizdir.Bu mükemmel programı kullanabilmek için hiçbir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur.Kullanıcı dostu arayüzü sayeisnde download üzerine tüm işlemlerinizi esnek menü kısayolları ile kolayca yapabilirsiniz.

 

orbit downloader

 

Orbit Downloader Neler Yapabiliyor?

 

 • Müzik,video gibi medyaları indirebilme.

Orbit Downloader, internet standartlarının bizlere sunmuş olduğu tüm yeniliklerden maksimum seviyede yararlanabilmemiz için tasarlanmıştır.Stream medya,sosyal müzik ağlarından,video,film ve flash animasyonları gibi tüm Web 2.0 yenilikleri indirebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlar.Pandora, YouTube, Yahoo, Myspace ve Rapidhsare gibi web sayfalarından dilediğiniz dosy müzik ve videoyu Orbit ile basit ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

 • Yüksek download hızı

Genel olarak Orbir, P2P (peer-to-peer) teknolojisi üzerine kurulmuştur.Bu teknoloji Orbit'e dinamik dosya segmentasyonu ve mantıksal bir hız artışı sağlar.Orbit Downloader, güçlü ve çoklu segment indirme tekniği ile dosyalarınızı internet bağlantınızın el verdiği maksimum seviyede indirebilirsiniz.Üretici firma Orbit'in download hızlarını % 500 gibi inanılmaz bir oranda artırabildiğini savunuyor.Tabi ki bu artış internet bağlantınızın maksimum seviyede kullanabilmesini temsil etmektedir.Yoksa 1024 ADSL ile saniyede 500 kb bir indirme yapmanız teknik olarak zaten imkansızdır.

 • Estetik tasarım kullanıcı dostu arayüz

Orbit Downloader mükemmel bir dizayna ve güçlü bir algoritmaya sahip ender download yöneticilerindendir.Download sürecinde 3MB gibi bir RAM kullanımı ve %3 CPU (işlemci) kullanımı ile bilgisayarınızın performansına asla olumsuz etki yapmaz.

 • Rapidshare indirmelerine tam destek

Orbit Downloader, HTTPS ve HTTP POST metodlarını destekler.Bu sayede Orbit, Rapidshare gibi dosya indirme servisleri ile tam entegrasyon içindedir.Program ile Rapidshare üzerinden dosyaları hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

 • IE, Firefox, Maxthon, Opera gibi tarayıcılarla tam uyumluluk

Orbit Downloader, IE, FireFox, Maxthon ve Opera gibi tüm güncel ve modern tarayıcılar ile uyumludur.

 • Metalink indirmelerine tam destek

Orbit Metalink downloadlarına destek vererek size mükemmel bir indirme hızı sunar.

 • HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokollerini destekleme

Orbit, uzak sunucularından tek bir tarayıcı tıklaması ile HTTP/ HTTPS/ FTP/ RTSP/ MMS protokolleri üzerinden dosya indirmenizi sağlar.RTMP protokolü ise yakın zamanda Orbit'e eklenecektir.

 • Proxy ( Vekil sunucu ) ayarlarına destek

Orbit Downloader ile proxy sunucuları kullanabilirsiniz.HTTP,HTTP ve SOCKS5 protokolleri ile tam uyumlu çalışır.

 • Download sürecinde durdurma ve tekrar başlatabilme

Program, indirmeleriniz üzerinde size tam bir esnekli sağlıyor.İndirmelerinizi bir süre sonra durdurabilir ve tekrar kaldığı yerden başlatabilirsiniz.Bu sayede büyük boyutdaki dosyaları rahat ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.Türkiye'deki internet bağlantı hizmetinin ne kadar kaliteli (!) olduğunu düşünürsek bu özellik size ilaç gbi gelecektir.

 • Gelişmiş indirme yöneticisi

Orbit Downloader'ın gelişmiş indirme yöneticisi ile dosyalar için gereken tüm profesyonel ayarlamaları yapabilirsiniz.

9045 kez görüntülendi

 • Yorumlar
 • Toplam 3 tane yorum yapılmış.
 1. Cok guzel

 1. denemek şart...

 1. süper

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
8+4 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -