Photobie

İndirme Sayısı : 3992
Sürüm : 5.2
Boyut : 3.30 MB
Platform : Windows 2000/2003/XP
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : Photobie
Dil : İngilizce
Eklenme Tarihi : 29 Kasım 2008 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı düşük Puan: 5 / 5 Oy: 3992
Etiketler etiket photobie grafik resim resimisleme dijitalfotograf

Program Tanıtımı

Photobie kolay kullanımının yanı sıra oldukça güçlü bir resim işleme yazılımıdır.

Photobie, profesyonel Photoshop yazılımına benzer özellikleri ile dikkat çeken çok gelişmiş ücretsiz bir resim işleme programıdır.Photoshop programına artı olarak gelişmiş görüntü yakalama ve fotoğraf çerçeve düzenlemesi ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek düzeydedir.Kullanımı oldukça kolay ve basit olan Photobie ile ayrıca, MS Word gibi gelişmiş grafik ve yazım programlarından istenil resim ve yazıyı hiçbir kayıp olmadan aktarabilme özelliği de sunuyor.Photobi, gelişmiş resim düzenleme işlemleri ile de çoklu katman resim işleme özelliklerinide destekliyor.

Binlerce Photoshop filtreleme plug-in ( eklenti ) dosyasına (.8BF) tam destek veren Photobi, denenmesi gereken bir grafik düzenleme aracıdır.

Photobie

 

Program Özellikleri

 

  • Genel Fotoğraf düzenleme Aracı - tekrar boyutlandırma, rotate, flip, renk işlemleri ( parlaklık, kontrast, doygunluk, sıcak-soğuk renkler, gama, alfa ), kesme, kopyalama, yeni bir resim olarak yapıştırma, kırpma, seçme ( kare, dikdörtgen, oval, daire, poligon, Magic Wand ile Free Hand seçme aracı ), birleştirme, ayırma, kesme gibi birçok profesyonel aracı barındırır.
  • Flash Player - Gelişmiş oynatıcısı ile Flash dosyaları (.swf) ile çalma listesi oluşturabilme.
  • Gif Animasyonu - Şeffaf ya da normal tüm gif animasyonlarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilme
  • Resim formatlarına destek - Photobie, popüler tüm resim formatlarına tam destek sağlar. Bmp, Png, TIF, Gif ( yüksek kalitede şeffaf gif dosyalarına da destek ), Ico ( 64x64, 48x48, 32x32, 16x16 gibi "True Color" ikon / icon oluşturabilme ve kaydedebilme, Jpg ( 1 ile 1000 arasında çeşitli kalitelere destek ), Pob ( Photobie çoklu resim katman dosyası.Çalışmalarınızı kaydedebileceğiniz Photobie dosyası ).
  • Çoklu katman desteği - Limitsiz katmana destek verir.Katman ( Layer ) birleştirme, katman düzleştirme, bütün katman kopyalama, yapıştırma, klonlama gibi pek çok katman işlemine destek verir.
  • Boyama Araçları - Photobie ile birçok geometrik şekil çizebilirsiniz. Kare, oval, daire, dikdörtgen, çizgi, noktalı çizgi, poligon, free hand, eğri gibi.
  • Yazı düzenleme - Birçok sistem yazı tipine ( font ) destek verir.3D Yazı efektlerine destek verir.
  • Görüntü Yakalama - Kısayol tuşları ile çok kolay bir şekilde görüntü yakalayabilirsiniz.
  • Framing - Photobie ile dijital fotoğgraflar üzerinde framing işlemlerini de basit bir şekilde yapabilirsiniz.Favori frame şablonunuzu basitçe oluşturabilir ve resimlerinize uygulayabilirsiniz.

11716 kez görüntülendi

  • Yorumlar

Bu program hakkında henüz yorum yapılmamış

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
14+9 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -