Skype - Ücretsiz Görüntülü Görüşme

İndirme Sayısı : 31773
Sürüm : 5.6.0.105
Boyut : 1.88 MB
Platform : Windows XP/7/Vista
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : Skype Limited
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 23 Nisan 2009 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi Puan: 5 / 5 Oy: 31773
Etiketler etiket skype görüntülü görüşme sohbet telefon voip

Program Tanıtımı

Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki kişi ile ücretsiz telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan çok başarılı bir görüntülü görüşme programıdır.

Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki kişi ile ücretsiz görüntülü görüşme yapmanızı sağlayan, çok başarılı vir görüntülü görüşme programıdır.

Yüksek telefon faturaları nedeni ile, özellikle şehir dışı yada ülke dışı görüşmeler yapamayan kullanıcılara, internet üzerinden görüşme yapmalarını sağlayan Skype, teknolojinin nimetlerini bize en güzel ve orjinal yönü ile sunan, başarılı bir yazılımdır.Daha önce denememiş olan varsa, mutlaka indirsin.

Üretici Açıklaması

Bilgisayarınızdan çağrı yapın: Skype'taki diğer insanlarla ücretsiz ve dünyanın dört bir yanındaki sabit telefonlar ve cep telefonlarıyla harika tarifelerle. Üstelik ses kalitesi de mükemmel; bütün gün açık tutun, arkadaşınızla aynı odadaymış gibi hissedersiniz.

Özellikler

 • Dünyanın her yerindeki insanlara ücretsiz Skype'tan Skype'a çağrı yapın.
 • Ücretsiz görüntülü görüşmeler; ayrıca Yüksek Kaliteli Görüntü ile daha önce olduğundan çok daha yüksek ayrıntı yakalayın.
 • Sabit telefonları ve cep telefonlarını dakika başına çok düşük tarifelerle arayın.
 • Konuşmak için uygun olmadığınızda anlık mesaj gönderin.
 • Çevrimdışı olduğunuzda çağrılarınızı cep telefonunuza yönlendirin.
 • Cep telefonu kullanan kişilere SMS mesajları gönderin.
 • Google Araç Çubuğu ile birlikte gelir (isteğe bağlı kurulum).

Bu sürümdeki yenilikler

SkypeSes kalitesi odaklı

Belirgin biçimde azaltılan arka alan gürültüsü, daha az gecikme, daha az çağrı düşmesi ve kesinti.

Cihazları kolayca değiştirin

Ayarlarınıza dokunmanıza gerek kalmadan kulaklık setinizi, kulaklığınızı veya mikrofonunuzu değiştirin.


MySpace

MySpace'de arkadaşlarınız mı var? Artık Skype özellikli MySpaceIM kullanan arkadaşlarınızı Skype kişi listenize ekleyebilirsiniz, böylece konuşacak daha fazla kişiniz olur. Yalnızca onları Skype'ta arayın ve arama sonuçlarında yeni MySpaceIM sekmesine tıklayın. Ayrıca MySpaceIM hesabınız varsa Skype hesabınıza bağlayın ve MySpace profilinizi arkadaşlarınızla paylaşın.

Sistem gereksinimleri

 • Windows 2000, XP veya Vista kurulu PC. (Windows 2000 kullanıcılarının görüntülü görüşmeler için DirectX 9.0 kullanması gerekir).
 • Ýnternet baðlantýsý -geniþ bant en iyi seçenektir (sesli aramalar için GPRS desteklenmez).
 • Hoparlör ve mikrofon; dahili veya ayrı.
 • Sesli ve görüntülü çağrılar için en az 1GHz işlemci, 256 MB RAM ve tabii ki bir web kamerası olan bir bilgisayar gerekmektedir.
 • Yüksek Kaliteli Görüntü çağrıları için yüksek kalitede görüntü özelliğine sahip bir web kamerası ve yazılımı, çift çekirdekli işlemcili bir bilgisayar ve hızlı bir genişbant bağlantıya (384 kbps) ihtiyacınız olacak.

Skype PencereVOIP

VoIP, İnternet üzerinden ücretsiz çağrılar yapmak için çevirmeli ya da genişbant bağlantınızı kullanır. VoIP kısaltması Voice Over Internet Protocol (İnternet Protokolü Üzerinden Ses) anlamına gelir ve İnternet üzerinden sesli konuşmaların aktarılması teknolojisidir; Skype'ın sırrı budur.

Skype ücretsiz olarak yüklenebilir ve kullanımı kolaydır.

VoIP renkli geçmişi boyunca İnternet telefonculuğu, noktadan-noktaya, P2P, IP telefonculuğu, genişbant telefonculuk, genişbant üzerinden ses ve birçok farklı isimle anıldı. Biz Skype'ta teknik VoIP kelimesi yerine daha basitçe İnternet üzerinden ücretsiz çağrı terimini kullanmayı tercih ediyoruz.

VoIP çözümleri hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için mevcuttur; ve her ikisi de birçok telefon şirketi ve çağrı kartı ile kıyaslandığında tasarruf etmenin mükemmel bir yoludur. Skype aynı zamanda işletmeler için de İş için Skype olarak adlandırılmış, bir VoIP çözümü sunuyor.

VoIP ile ilgili asıl güzel şey, ücretsiz Skype'tan Skype'a çağrı yapabilmenizi sağlamasıdır; bazı başka VoIP sağlayıcıların aksine Skype ücretsiz çağrılar için aylık ücret talep etmez. Evet, hem siz hem de arkadaşınız Skype'ı yüklemişseniz birbirinizi ücretsiz arayabilir ve istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Aynı prensip kurumsal VoIP kullanıcıları için de geçerlidir; yani iş arkadaşları yalnızca birbirleriyle hiçbir ücret ödemeden konuşmakla kalmaz ayrıca bir SkypeIn numarasıyla herhangi bir başka telefon gibi çağrılara cevap da verebilir.

VOIP teknolojisine ek olarak Skype noktadan-noktaya ya da P2P denen bir başka teknolojiyi de kullanır. Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? P2P telefonculuk açıklanıyor sayfamızı ziyaret edin.

Teknik ayrıntılar
Sürüm3.8.0.180 Dosya boyutu 21 MB. Resmi yayın. Yayın tarihi: Ekim 1, 2008. Dosya adı: SkypeSetup.exe

Daha fazla ayrıntı için üretici sayfasına bakabilirsiniz.

30344 kez görüntülendi

 • Yorumlar
 • Toplam 4 tane yorum yapılmış.
 1. siz olmasanız hayatın tatı olmam hayat sizinle guzel

 1. iyi bir imkan bizim icin tesekkurler

 1. guzel

 1. iyiki varsiniz

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
5+7 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -