Teknik Analiz Bülteni - At Yarışı Tahmin Programı

İndirme Sayısı : 16785
Sürüm : 2.6
Boyut : 8.51 Mb
Platform : Windows (Tüm Versiyonlar)
Lisans : Demo
Kısıtlama : YOK
Üretici Firma : Teknikanalizbulteni
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 25 Ekim 2008 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı düşük editör program puanı düşük Puan: 5 / 5 Oy: 16785
Etiketler etiket teknik analiz bülteni at yarışı

Program Tanıtımı

Teknik Analiz Bülteni adlı bu program ile profesyonel bir şekilde at yarışlarını takip edebilir, at yarışları öncesi atlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknik Analiz Bülteni adlı bu program ile, TJK tarafından hazırlanan ve ADANA, ANKARA, BURSA, İZMİR, İSTANBUL, ELAZIĞ ve URFA yarışlarında koşan tüm atların yarış öncesi ve sonrası analizlerini detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.

At yarışları öncesi program ile, koşacak atların çeşitli fiziksel durumlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, bu analizleri kullanarak At yarışları öncesinde bilimsel tahminler yapabilirsiniz.

Programın tahmin kabiliyeti oldukça yüksek.Üretici açıklamasına göre %80 civarında doğru tahmin edebilme oranına sahip.

At yarışları konusunda ilgili ve at yarışları oynayan ziyaretçilerimiz, yarış öncesi tahminlerini bilimsel bir ortamda yapmak isterler ve atların yarış öncesi birçok detaylı analizi incelemek isterler ise bu programı mutlaka indirsinler.

Üretici Açıklaması

Atların daha önce koşmuş olduğu mesafeleri yeni mesafeye çevirir. Bu çevirmeleri yaparken; eski kilo yeni kilo farklarını hesaplar, eski jokey yeni jokey farklarını hesaplar, mesafe farklarını hesaplar, pist farkllılıklarını hesaplar ( Yani çimden kuma veya kumdan çime çevirmeleri yapar) .Çim durum farklılıklarını hesaplar ( Yani 1600 çim değeri 4,8 olan bir pistte koşan bir atın o mesafedeki yapmış olduğu dereceyi normal çim derecesine çevirir). Ayrıca at yarışları ile ilgilenen yarış severler bilirler İzmir çimi , Adana çimi . Ankara çimi , Bursa çimi ve İstanbul çimlerindeki aynı mesafelerde gerçekleştirilen dereceler  çoğunlukla birbirini tutmamaktadır. Bunun sebebi de hipodromların fiziki yapısından kaynaklanmaktadır. Programa eklenen akıllı modül bu farklılıkların farkına vararak hipodromlardaki derece çevirmelerini yapar.

Atların performans derecelerinden tatmin olamayan yarış severler Orijin ortalama derecelerini hesaplama özelliğinden de faydalanabilir. Programımızın en önemli özelliklerinden bir tanesi de orijin ortalama derecelerini de hesaplamasıdır. Yani ilk defa koşan atların performansı hakkında önemli bir bilgiye sahip olmayabiliriz. İşte tam burada Orijin Ortalama derecelerini hesapla özelliği yardımınıza yetişiyor. İsteyen yarış sever her koşu için bu özelliği kullanabilir. Koşan atın yakın akrabasından uzak akrabasına kadar bir hesaplama yapılır . Bu hesaplamalar ayrıca atın üstündeki  o gün beraber koşacağı jokey ve kilo ile etkileşime konularak ortalama olarak yeni pist ve mesafe derecesi elde edilir. Çok önemli bir unsura dikkatinizi çekmek istiyorum. Hem anadan hem de babadan kardeş olan atların orijin ortalama dereceleri aynı çıkmaz. Çünkü binen jokeyler ve kilo farkları da hesaba katılmaktadır. Lütfen bu yönden kafanızı kurcalamayın.

Programın hızlı bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda minimum 400Mhz. işlemci ve 512Mb. ram bulunması gerekir. Ayrıca en az (1024*768) ekran çözünürlüğünde çalıştırmanız önerilir.

NOT

Program için gerekli kul adı ve şifre :

Kullanıcı adı : deneme

Şifre : deneme

31352 kez görüntülendi

 • Yorumlar
 • Toplam 13 tane yorum yapılmış.
 1. Bu programın üreticileri programın indirilmesini durdurmuştur...

 1. indirmek istiyorum fakat bir türlü sunucaya bağlanılmıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 1. elinize sağlık

 1. 10 NUMARA BİR PROGRAM HERKESE ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. 480 MİLYAR VEREN ALTILIDA 5 TE KALDIM NEYSE BUNADA ŞÜKÜR

 1. Bu programın kullanım ücreti nedir? Saygılar

 1. kullanıcam bence mukemmel bir yenilik

 1. tam istediğim gibi bir program ama nasıl indirebiliriz..indirme butonu yok..

 1. BÖYLE BİR PROGRAN YAPTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT ÖNCE DENEME YAPMAK LAZIM EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK ÜZERE

 1. denemek istiyorum

 1. denemek lazım

 1. yarış sever

 1. Tek kelime ile harika bir program . En azından yorumcu bozuntuları gibi kafayı kurcalatmayan bir program. Kullandım. Güzel. Tavsiye ederim herkese şimdi ücretsiz zanedersem .

 1. teşekkürler

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
10+7 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -