YouTube Video Downloader

İndirme Sayısı : 1968
Sürüm : 2.0
Boyut : 452 KB
Platform : Windows (Tüm Versiyonlar)
Lisans : Ücretsiz
Üretici Firma : Joy Software
Dil : İngilizce
Eklenme Tarihi : 28 Ağustos 2008 ( admin )
Editör Puanı : editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı iyi editör program puanı düşük Puan: 5 / 5 Oy: 1968
Etiketler etiket youtubevideodownloader youtubevideo youtube video

Program Tanıtımı

YouTube Video Downloader Youtube üzerinden video kadetmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.Detaylı anlatım ve download.Hemen indirin.

YouTube da izlediğin videoları bilgisayarına kaydetmek ve video oynatıcında izlemek isteyenler için hazırlanmış YouTube Video Downloader tamamen ücretsiz bir programdır.

Programı kullanmak oldukça basittir.İnternetde izlediğiniz videoların adresini "New Download URL" kutucuğuna yapıştırmanız yeterlidir.YouTube Video Downloader otomatik olarak videolarınızı bilgisayarınızda göstermiş olduğunuz yere kaydedecek ve bir daha o video için internete bağlanmanız gerekmeyecektir.İndirdiğiniz videoları ceptelefonunuza yükleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Mobil video dönüştürücüsü ile YouTube Video Downloader indirdiğiniz videoları cep telefonunuz için uygun formata hızlı bir şekilde dönüştürebilir.

 

5100 kez görüntülendi

  • Yorumlar
  • Toplam 3 tane yorum yapılmış.
  1. süper olmus

  1. güzel

  1. çok güzel bir olmuş

Adınız (*)
Yorumunuz (*)
12+2 =? (*)

(*) Gerekli Alanlar
indir - office 2007 indir - google chrome indir - video indirme - tavla indir - pis yedili oyna - binkw32.dll indir - point blank indir - youtube jacker - youtube video indir -